5. ročník Memoriálu Josefa Škrábka

19. srpna 2018 v 16:38 | Jindřich Matoušek |  Aktuálně
V sobotu 4.8.2018 se na fotbalovém hřišti v Chlumčanech uskutečnil již 5. ročník Memoriálu Josefa Škrábka, bývalého dlouhodobého předsedy našeho fotbalového oddílu. Memoriálu se zúčastnilo naše "A" a "B" mužstvo, Přeštice "B" a také mužstvo Chlumčany "divize", složené z hráčů, kteří se v letech 1998-2002 podíleli na nejúspěšnějším období chlumčanského fotbalu. Memoriál probíhal i ve vzpomínkách na Petra Štycha a Miroslava Levoru, dlouhodobé funkcionáře našeho fotbalového oddílu.


Výsledky


Chlumčany "A" - Chlumčany "B" 0:1 (0:0)
Chlumčany "A" + "B" - Přeštice "B" 1:7
Zpestřením memoriálu bylo exhibiční utkání mezi hráči z úspěšného období 1998-2002, kdy naše mužstvo hrálo divizi.Tradičně také proběhlo exhibiční utkání mezi naší "starou gardou" a výběrem chlumčanských hasičů (a hasiček).
Po celou dobu turnaje byla pro naše nejmenší příznivce připravena řada atrakcí, soutěží a sladkých odměn. Nechyběla ani pěnová show.


Nejen pro naše starší příznivce po celou dobu turnaje k tanci a poslechu hrál ELEKTROBAND Jana Šimůnka. Večerní zábavu pro veřejnost ozdobilo vystoupení skupiny BAND V. Křivana.


Kompletní fotodokumentaci naleznete v obrázkové galerii.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama